Rruga Teodor Keko Nr 412, Tiranë
Na Pyesni: + 355 682 011 589

Na kontaktoni

Pyetje dhe/ose komente jeni të mirpritur!

Informacion Kontakti
Rruga Teodor Keko 1052, Unazë e re, Astir, Tiranë Albania
(+355) 364-478
info@panci-electronic.com
Orë pune
E Hënë - E Premte 10:00 - 18:00
E Shtunë, E Djelë Pushim

Si të kontaktoni me ne

Ne synojmë të ofrojmë shërbimin më të mirë për klientët tanë duke ju përgjigjur për çdo problem tuajin në një kohë sa më të shkurtër që të jetë e mundur.

(+355) 364 - 478
(+355) 68 20 11 589
fredi.panci
Na dërgoni mesazh